Pirkšanas noteikumi.

PIRKŠANAS NOSACĪJUMI

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA "Fantastiska diena", vienotais reģ. Nr. 40103806193 (turpmāk tekstā - visslabi.eu) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

 1. Tā kā visslabi.eu piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.

 2. Noformēt pasūtījumu ir iespējams interneta vietnē www.visslabi.eu, vai pa e-pastu vissirsliktieu@gmail.com.

 3. visslabi.eu visas preču cenas ir norādītas EUR, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.

 4. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu.

 5. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu būt atsūtītas instrukcijas, rēķins-pavadzīme u.c. nepieciešamā dokumentācija.

 6. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no trim preces saņemšanas veidiem: bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta Kr. Valdemāra ielā 67, Rīgā, ekonomiskā piegāde – pasūtītā prece tiek saņemta pakomātā pie kāda no Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem, Latvijas Pasta nodaļās vai degvielas uzpildes stacijās Circle K, komforta piegāde – kurjeru firma piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē. Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek saskaņots pasūtījuma noformēšanas laikā. 

 7. Pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad visslabi.eu paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.

 8. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
 9. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: vissirsliktieu@gmail.com vai pa tālruni: +371 29286524, rēķina numuru un datumu. 

 10. Sūdzību un ārpustiesas strīdu izskatīšanas kārtība.
  Sūdzību par preču pieejamību vai kvalitāti lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi vissirsliktieu@gmail.com. Sūdzība tiks izskatīta 7 darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi. 
  Ja sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un Jūs sūdzības atzīšanai par nepamatotu nepiekritīsiet, Jums ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktās alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot preces pārdevējam rakstveida iesniegumu par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:

  - vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;

  - iesnieguma iesniegšanas datumu;

  - strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.
  Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:

  - www.ptac.gov.lv/lv/content/stridu-risinasanas-process

  - www.ptac.gov.lv/lv/content/arpustiesas-pateretaju-stridu-risinataju-datubaze

 11. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.

 12. Interneta veikals visslabi.eu patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa nummuru vai e-pastu.

 13. Maksimālā viena pasūtījuma summa ir €2000.

Jautājumu gadījumā var zvanīt 29286524 vai rakstīt uz e-pastu: vissirsliktieu@gmail.com

 

GARANTIJA

Lai arī preču kvalitāte ir pienācīga, tomēr, ja rodas kādas sūdzības, tad pretenzijas par preces defektiem tiek izskatītas Latvijas Republikas likumos paredzētajā kārtībā.
Iesniegums par sūdzību un savām vēlmēm, risinājumu, jāiesniedz rakstiski kopā ar preci, minot - rēķina numuru, un preci. LR likumdošanā noteiktajā termiņā garantijas gadījums stājas spēkā, ja ir ievēroti norādītie nosacījumi un, ja bojājumi radušies ražošanas procesa, konstrukcijas defektu vai pielietoto izejmateriālu kvalitātes dēļ.

 

SAISTĪBAS

Ieprikšanās kārtību "visslabi.eu" nosaka LR 2002. gada 28. maija LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207  "Noteikumi par distances līgumu".Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt preci pārdevējam, ja prece neatbilst tai, ko pasūtījis pircējs. Preces atgriešanas gadījumā visa par preci veiktā samaksa tiek atgriezta. Prece ir jāatgriež pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ieskaitot visas preces sastāvdaļas, arī oriģinālo preces iepakojumu – pretējā gadījumā preces atgriešana tiks atteikta. Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tā atbilst pasūtītajai un prece vairs nevar tikt atgriezta. Preču aprakstiem un attēliem ir informatīva nozīme. Preču cenas norādītas EUR ar iekļautu PVN 21%.

 

MAKSĀJUMS AR PĀRSKAITĪJUMU

Pēc pasūtījuma noformēšanas pa e-pastu tiek nosūtīts rēķins, kas jāapmaksā ar bankas starpniecību 5 dienu laikā
To iespējams izdarīt ar internetbankas starpniecību vai apmeklējot banku personīgi.
Pēc apmaksas saņemšanas 2 darba dienu laikā tiek veikta piegāde.

  

PIEGĀDE

Preču piegādes "visslabi.eu" veic izmantojot Latvijas Pasta un pakomātu pakalpojumus. 3 darba dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas pasūtījums tiek nodots piegādei vai saskaņots saņemšanas laiks.